Sopocka Szkoła Języka Polskiego dla Cudzoziemców
rok zał. 1990
  ENGLISH  POLSKI  中文   TÜRKÇE  DEUTSCH  日本語  РУССКИЙ
Jesteśmy jedyną prywatną szkołą językową na Pomorzu,
będącą pod kuratelą Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Sopot i Trójmiasto

Prowadzimy nauczanie nie tylko na terenie naszej siedziby w Sopocie, ale również na terenie różnych firm w Gdańsku oraz miejscowościach w jego pobliżu.
Sopocka Szkoła Języka Polskiego dla Cudzoziemców współpracuje z wieloma organizacjami na całym świecie, takimi jak: niemieckie biuro podróży Perelingua w Berlinie, Studiosus w Monachium, biura podróży w Turcji, Chinach i Indiach. Jesteśmy także w stałym kontakcie z polskimi i zagranicznymi ambasadami konsulatami w kraju i na świecie. Wśród naszych słuchaczy byli wolontariusze Amerykańskiego Korpusu Pokoju, członkowie angielskiej rodziny królewskiej, liczni dyplomaci, szefowie wielu znanych firm, urzędnicy państwowi i wojskowi. Obecnie liczną grupę naszych klientów stanowią urzędnicy i tłumacze pracujący w Parlamencie Europejskim oraz w siedzibach Komisji Europejskiej.

Usytuowanie naszej szkoły na terenie Sopotu zwiększa dodatkowo atrakcyjność nauki, gdyż miasto jest znane od ponad 150 lat jako wspaniały kurort. Zdrowy mikroklimat Sopotu, wynikający z jego nadmorskiego położenia, przyciąga tu corocznie wielu ludzi spragnionych wypoczynku. Stara, zachowana doskonale architektura budynków, urokliwe uliczki i zakątki oraz najdłuższe w Europie drewniane molo stwarzają niepowtarzalną atmosferę miasta. Latem na terenie Sopotu odbywają się znane na świecie i liczne wyścigi konne, w sierpniu ma miejsce się zawodowy turniej tenisowy Polish Open, w Sopockiej Operze Leśnej zaś można śledzić na żywo międzynarodowy festiwal piosenki.

Położenie Sopotu między Gdańskiem a Gdynią, dwoma znanymi ośrodkami stoczniowymi i portowymi sprawia, że jest on jeszcze bardziej atrakcyjny turystycznie!

Zapraszamy do Sopotu!

Zapraszamy do naszej renomowanej Szkoły Języka Polskiego dla Cudzoziemców!

Designed and Developed by VEBOX
Valid XHTML 1.0!Valid CSS!