Sopocka Szkoła Języka Polskiego dla Cudzoziemców
rok zał. 1990
  ENGLISH  POLSKI  中文   TÜRKÇE  DEUTSCH  日本語  РУССКИЙ
Jesteśmy jedyną prywatną szkołą językową na Pomorzu,
będącą pod kuratelą Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Kursy języka polskiego

Sopocka Szkoła Języka Polskiego dla Cudzoziemców została założona w 1990 roku. Mamy więc już ponad 30 lat tradycji. Nasza Szkoła jest pierwszą prywatną, niezależną placówką, która posiada zezwolenie na działalność od Ministra Edukacji. Pracujemy przez cały rok, bez żadnych przerw. Mamy duże doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców. Dysponujemy w pełni wykwalifikowaną kadrą nauczycieli – lektorów języka polskiego jako obcego. Oferujemy kursy w małych grupach, na wszystkich poziomach zaawansowania językowego - od A1 do C2. Uczymy w przyjaznej i miłej atmosferze. W zależności od potrzeb studenta, organizujemy także kursy indywidualne oraz cykle tematyczne, dotyczące np. biznesu, literatury, historii, polityki, sztuki itd.

Kursy intensywne "plus" Ilość lekcji na dziennych kursach intensywnych zależy od liczby studentów w grupie (jedna lekcja to 45 minut).
Grupom trzyosobowym lub większym oferujemy pięć lekcji dziennie od 9.00 do 13.30.
Grupom dwuosobowym oferujemy 4 lekcje dziennie. W przypadku gdy nie ma innych studentów na danym poziomie oferujemy trzy lekcje dziennie.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Przed rozpoczęciem kursu student wypełnia wstępny test językowy, na podstawie którego kwalifikujemy go do grupy o odpowiednim stopniu zaawansowania. Po ukończeniu kursu każdy student otrzymuje świadectwo.

Kursy intensywne Ilość lekcji na dziennych kursach intensywnych zależy od liczby studentów w grupie (jedna lekcja to 45 minut).
Grupom trzyosobowym lub większym oferujemy cztery lekcje dziennie od 9.00 do 12.30.
Grupom dwuosobowym oferujemy 3 lekcje dziennie. W przypadku gdy nie ma innych studentów na danym poziomie oferujemy dwie lekcje dziennie.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku.

Kursy wieczorowe Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki,
w godzinach od 18:00 do 19:30. Proponujemy także tygodniowy intensywny kurs wieczorowy - zajęcia codziennie od 18:00 do 19:30.

Przygotowawcze Kursy Uniwersyteckie Dla wszystkich, którzy chcą studiować w Polsce
lub jak najlepiej opanować znajomość języka polskiego, oferujemy dziewięciomiesięczne przygotowawcze kursy uniwersyteckie, które trwają od października do czerwca.

Kursy indywidualne Organizujemy również kursy dla osób, które ze względu na pracę, specyficzne potrzeby lub zainteresowania, preferują indywidualny tok nauczania.

Kursy on-line polski on-line to kurs przeznaczony dla osób, które chcą się nauczyć się języka bez wychodzenia z domu czy biura. Jest to indywidualny tok nauczania w dogodnym
dla studenta czasie.

Bildungsurlaub Intensywny kurs języka polskiego dla Niemców. Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce, która organizuje intensywne kursy języka polskiego - BILDUNGSURLAUB - typ kursu zatwierdzony przez Senat w Berlinie. Kursy Bildungsurlaub są naszą tradycją od lat, organizujemy je przez cały rok kalendarzowy. Zajęcia można zacząć w każdy poniedziałek, trwają one tydzień lub dwa tygodnie. Lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku. Dzienna ilość zapewnianych przez nas lekcji jest zgodna z wymogami pracodawców.
Obecnie z powodu pandemii Covid-19 oferujemy również kursy Bildungsurlaub online.


Wizy Sopocka Szkoła Języka Polskiego oferuje także konsultacje w sprawach dotyczących uzyskania wizy lub legalizacji pobytu.

Zgłaszający się do nas na kurs nie muszą być pełnoletni. Dla osób chcących uczyć się w naszej Szkole nie mamy żadnych ograniczeń wiekowych.


Designed and Developed by VEBOX
Valid XHTML 1.0!Valid CSS!